Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiemA może na wycieczkę pojechać pociągiem?

Począwszy od stycznia 2017, polecamy skorzystanie z szerokiego wachlarza wycieczek szkolnych, organizowanych na bazie transportu kolejowego. Jeśli chcesz wraz z klasą zobaczyć Warszawę, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń lub Trójmiasto - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zmiany, jakie następują na polskiej kolei (stopniowa wymiana taboru, lepsze czasy przejazdu w związku z przeprowadzanymi remontami), zachęciły nas do przygotowania oferty, bazującej na dotarciu do miejsc atrakcyjnych turystycznie pociągiem. W naszej ofercie znalazły się propozycje zwiedzania takich miejsc jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań (także z Wielkopolską), Toruń (także Grudziądz i Bydgoszcz), Trójmiasto i okolice (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Malbork). W związku z rozbudowaną siecią linii kolejowych, wyjazdy możemy zorganizować z wielu miast w Polsce. Nasze biuro kompletnie zajmuje się sprawami organizacyjnymi, łącznie z zakupem biletu, a nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwa pilot, będący z grupą od początku do końca trwania imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazową ofertą, do zadawania pytań i sugestii zmian w programie.Wycieczki 1 dniowe:


Węgierska Górka

(Bunkier - Schron Węgrowiec)

Cieszyn
(zwiedzanie miasta / Wzgórze Zamkowe / Muzeum Drukarstwa)

Pszczyna
(Muzeum Zamkowe / Zagroda Żubrów / Skansen Wsi Pszczyńskiej)

Katowice
(np. Muzeum Śląskie)

Sosnowiec
(Muzeum Nauk o Ziemi - zwiedzanie lub warsztaty)

Zabrze
(Kopalnia Guido / Sztolnia Królowa Luiza)

Gliwice
(Palmiarnia / Kolejkowo)

Żory
(Muzeum Ognia / Miasteczka Twin Pigs / Park Wodny Aquarion)

Krasiejów
(Jura Park / Centrum Ewolucji Człowieka)

Kraków

Wieliczka
(Kopalnia Soli)

Wrocław

WarszawaWycieczki 2 dniowe:


Wrocław

Poznań

Toruń

Warszawa

Trójmiasto (powrót nocny)Wycieczki 3 dniowe:


Poznań i Wielkopolska

Toruń, Bydgoszcz, Ziemia Chełmińska

Warszawa

Trójmiasto

Trójmiasto i Malbork (powrot nocny)Kontakt:
AGA TRAVEL, Konfederatow Barskich 8/9, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 697 160 850, e-mail: centrala@agatravel.com.pl, gadu-gadu: 5389588