Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Last Minute

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Trójmiasto 2,5 dnia pociągiem  TRÓJMIASTO – 2 DNI (z powrotem nocnym)
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
1 dzień: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 04:00 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Gdańska. Zwiedzanie
Starego Miasta w Gdańsku: Targ Węglowy ze Złotą Bramą i Dworem Bractwa św. Jerzego, Wieża Więzienna z Muzeum Bursztynu, ulica Długa i Długi Targ z Ratuszem Głównego Miasta, Dworem Artusa i Fontanną Neptuna, Długie Pobrzeże z Zieloną Bramą i Żurawiem, Kościół Mariacki. Przejazd na miejsce zakwaterowania, rozlokowanie w pokojach i nocleg.
2 dzień: wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie
Sopotu: popularny "Monciak" - deptak Bohaterów Monte Cassino, hotel Grand, molo. Następnie przejazd do Gdyni: Skwer Tadeusza Kościuszki, Molo Południowe, Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, wizyta w Centrum Nauki Experyment. W godzinach wieczornych wyjazd koleją w drogę powrotną (nocny przejazd).
3 dzień: Zakończenie wycieczki w godzinach porannych (szacunkowo 08:45-09:00)

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 305 zł 315 zł 326 zł 339 zł 356 zł 377 406 zł 447 zł
CENA za osobę (wariant standard) 362 zł 372 zł 384 zł 398 zł 416 zł 439 zł 470 zł 513 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 312 zł 322 zł 334 zł 348 zł 366 zł 389 zł 420 zł 463 zł
CENA za osobę (wariant standard) 371 zł 381 zł 394 zł 409 zł 429 zł 454 zł 487 zł 533 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągami Bielsko-Biała - Gdańsk i Gdynia - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Trójmieście koleją i komunikacją lokalną (ilość uzależniona od lokalizacji miejsca noclegowego),
* ZAKWATEROWANIE - zgodnie z wybranym wariantem:
Wariant ekonomiczny - zakwaterowanie na terenie Trójmiasta w schronisku młodzieżowym lub hostelu, skromne pokoje wieloosobowe (możliwie łóżka piętrowe), łazienki na korytarzu,
Wariant podstawowy - zakwaterowanie na terenie Trójmiasta w ośrodku turystycznym / pensjonacie / hotelu *-**, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje,
W niektórych terminach zakwaterowanie możliwe w obiektach o innych wyposażeniu,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków, obowiązkowe wpłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2021): Gdańsk: Muzeum Bursztynu - 14 zł, Ratusz Głównego Miasta Gdańska - 12 zł, punkt widokowy Ratusza Głównego Miasta Gdańska - 6 zł, Muzeum Wnętrz Mieszczańskich w Domu Uphagena - 12 zł, Dwór Artusa - 12 zł, Muzeum Poczty Polskiej - 5 zł, wieża Bazyliki Mariackiej - 7 zł. Sopot: molo - 4,50 zł. Gdynia: ORP Błyskawica - 12 zł (przewodnik - 120 zł za grupę do 15 osób), Dar Pomorza - 12 zł (przewodnik - 30 zł za grupę do 15 osób), Akwarium Gdyńskie - 25 zł, Centrum Nauki Experyment: zwiedzanie wystaw lub zajęcia edukacyjne - 15 zł, zwiedzanie wystaw i zajęcia edukacyjne - 20 zł, edukator podczas zwiedzania wystaw +5 zł. Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum Gdańska, koszt 300-350 zł za grupę za zwiedzanie do 3h

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 26.01.2022 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
Uwaga! W związku z licznymi zmianami w cenach świadczeń, zastrzegamy sobie możliwość ponownego przekalkulowania wycieczki przed podpisaniem umowy.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażami w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki (w niektórych przypadkach w obiektach położonych w pobliżu dworca jest możliwość pozostawienia bagaży w miejscu noclegu) czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy, mamy też większy wybór spośród obiektów noclegowych.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W niektórych obiektach istnieje możliwość zakupienia wyżywienia na miejscu lub w sąsiednich lokalach gastronomicznych. Większość obiektów w wariancie ekonomicznym oraz część w wariancie podstawowym posiada także aneksy kuchenne, umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Prosimy o zgłoszenie przy zamówieniu, jaka forma wyżywienia grupę interesuje.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Centrum Solidarności czy Experymentarium w Gdyni, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.