Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Warszawa 1 dzień pociągiemWARSZAWA – 1 DZIEŃ
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
Wariant podstawowy: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 04:30 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Warszawy. Zwiedzanie: Pałac Kultury i Nauki (możliwość wyjazdu windą na taras widokowy), spacer po Ogrodzie Saskim, Grób Nieznanego Żołnierza, spacer Krakowskim Przedmieściem i
po Starym Mieście, czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 23:30-23:45)

Warianty opcjonalne (w zamian za inne punkty w programie): Belweder, Pomnik Chopina, Łazienki: Pałac Myślewicki lub Pałac na Wyspie (możliwość wejścia), Muzeum Powstania Warszawskiego (patrz: Uwagi), Centrum Nauki Kopernik (patrz: Uwagi), Zamek Królewski (zwiedzanie wnętrz), Stadion Narodowy.

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę 119 zł 124 zł 128 zł 134 zł 142 zł 151 164 zł 182 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę
123 zł 127 zł 132 zł 139 zł 147 zł 157 zł 171 zł 190 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Warszawa - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Warszawie komunikacją miejską (1-2 przejazdów, ilość uzależniona od ostatecznego wariantu programu),
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2021): wieża widokowa Pałacu Kultury i Nauki - 12 zł, bilet łączony: Pałac Myślewicki, Pałac na Wodzie, Stara Oranżeria, Podchorążówka - 20 zł, Muzeum Powstania Warszawskiego - 15-20 zł (przewodnik - 150 zł za grupę do 20 osób); Centrum Nauki Kopernik - 21-25 zł, Zamek Królewski - 11-20 zł (w zależności od wieku), Stadion Narodowy - od 18 zł (w zależności od trasy). Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 300-350 zł za grupę za zwiedzanie do 3h, 450-500 zł za grupę za zwiedzanie do 5h

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 03.02.2020 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażem czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W przypadku zainteresowania zorganizowaną formą wyżywienia, prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji wycieczki - sprawdzimy możliwości i przedstawimy ceny.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Muzeum Powstania Warszawskiego czy Centrum Nauki Kopernik, jak i specyfiki obiektu Stadion Narodowy, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.