Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Krasiejów 1 dzień pociągiem  KRASIEJÓW – 1 DZIEŃ
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 04:30 lub 08:00 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd pociągami do Krasiejowa, a nastepnie przejście (ok. 2 km) do kompleksu Jurapark Krasiejów, w którym do dyspozycji mamy następujące strefy: Park Ewolucji Człowieka (multimedialna ekspozycja, przedstawiająca losy Świata), JuraPark (ścieżka dinozaurów na wolnym powietrzu), Tunel Czasu (wehikuł czasu, technologia 3D), Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny (stanowisko paleontologiczne z oryginalnymi skamieniałościami), Park Rozrywki, Plac Zabaw, Kino Emocji 5D. Możliwość uczestnictwa w lekcjach lub warsztatach - tematy podane są poniżej. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki uzależnione od zakresu realizowanego programu i godziny wyjazdu: ok. 19:30 - 19:45 lub ok. 20:45 - 21:00 lub ok. 22:30 - 22:45..


TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę 104 zł 108 zł 113 zł 118 zł 125 zł 135 147 zł 164 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę
106 zł 111 zł 116 zł 122 zł 129 zł 139 zł 152 zł 170 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągami Bielsko-Biała - Krasiejów - Bielsko-Biała,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2021): Bilet kompleksowy - 38-55 zł (w zależności od zakresu), tylko Park Nauki i Ewolucji Człowieka - 28 zł, uczestnictwo w warsztatach lub lekcjach - 15 zł. Polecamy usługę miejscowego przewodnika: 3 zł za osobę.

Tematy lekcji:
- Wędrówki przez Dzieje,
- Kiedy smoki władały światem,
- Lodowcowe stwory,
- Skąd przyszedłeś człowieku?
- spotkania lub zajęcia przyrodnicze.

Rodzaje warsztatów: plastyczne, paleontologiczne (w tym terenowe), sztuki prehistorycznej, doświadczalne z suchym lodem.

Szczególny opis lekcji lub warsztatów przedstawimy na życzenie.

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 01.12.2021 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażem czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W przypadku zainteresowania zorganizowaną formą wyżywienia, prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji wycieczki - sprawdzimy możliwości i przedstawimy ceny.