Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Wrocław 2 dni pociągiemWROCŁAW – 2 DNI
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
1 dzień: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 08:00 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Wrocławia. Zwiedzanie: Panorama Racławicka (przy uprzedniej rezerwacji wejścia), Rynek z zabytkowymi kamienicami i Ratuszem, kościół NMP z ruchomą szopką (tymczasowo niedostepna), Ostrów Tumski z Archikatedrą św. Jana Chrzciciela, Uniwersytet Wrocławski: gmach główny, Aula Leopoldyńska, widokowa Wieża Matematyczna, Oratorium Marianum, sale wystawowe.
Przejazd na miejsce zakwaterowania, rozlokowanie w pokojach i nocleg.
2 dzień: wykwaterowanie i zwiedzanie Wrocławia: Hala Ludowa, Ogród Zoologiczny z Afrykarium, Ogród Japoński, Hydropolis lub taras widokowy Sky Tower. W godzinach popołudniowych wyjazd z Wrocławia. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 19:45-20:00)

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 221 zł 228 zł 236 zł 246 zł 259 zł 275 297 zł 328 zł
CENA za osobę (wariant standard) 288 zł 296 zł 305 zł 317 zł 331 zł 349 zł 373 zł 407 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 225 zł 233 zł 242 zł 253 zł 266 zł 284 zł 307 zł 340 zł
CENA za osobę (wariant standard) 295 zł 303 zł 313 zł 325 zł 341 zł 360 zł 386 zł 423 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.

Uwaga!
Wyjazdy realizowane w terminie między 15.05 a 20.06 - cena wyższa o 5% od podanych powyżej.
Decyzja (podpisanie umowy) podjęta na 6 i mniej tygodni od daty wyjazdu - cena wyższa o 5% od podanych powyżej.
 Dopłaty sumują się.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Wrocław - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Wrocławiu komunikacją miejską (2-4 przejazdy, ilość uzależniona od lokalizacji miejsca noclegowego),
* ZAKWATEROWANIE - zgodnie z wybranym wariantem:
Wariant ekonomiczny - zakwaterowanie na terenie Wrocławia w schronisku młodzieżowym lub hostelu, skromne pokoje wieloosobowe (możliwie łóżka piętrowe), łazienki na korytarzu,
Wariant podstawowy - zakwaterowanie na terenie Wrocławia w ośrodku turystycznym / pensjonacie / hotelu *-**, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje,
W niektórych terminach zakwaterowanie możliwe w obiektach o innych wyposażeniu,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków, obowiązkowe wpłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne styczeń 2023): Ogród Zoologiczny z Afrykarium - 50 zł, Ogród Japoński - 10 zł, Ogród Botaniczny - 15 zł, Hydropolis - 26 zł, Panorama Racławicka - 35 zł (bilet umożliwia także wejście do Muzeum Narodowego, Muzeum Etnologicznego i Pawilonu Czterech Kopuł), Sky Tower - 25 zł; Uniwersytet Wrocławski - 12-16 zł (w zależności od ilości zwiedzanych miejsc). Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 300-350 zł za grupę za zwiedzanie do 3h, 500-550 zł za grupę za zwiedzanie do 5h.

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 30.01.2023 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
Uwaga! W związku z licznymi zmianami w cenach świadczeń, zastrzegamy sobie możliwość ponownego przekalkulowania wycieczki przed podpisaniem umowy.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażami (w niektórych przypadkach w obiektach położonych w pobliżu dworca jest możliwość pozostawienia bagaży w miejscu noclegu) czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy, mamy też większy wybór spośród obiektów noclegowych.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W niektórych obiektach istnieje możliwość zakupienia wyżywienia na miejscu lub w sąsiednich lokalach gastronomicznych. Większość obiektów w wariancie ekonomicznym oraz część w wariancie podstawowym posiada także aneksy kuchenne, umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Prosimy o zgłoszenie przy zamówieniu, jaka forma wyżywienia grupę interesuje.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Panorama Racławicka czy Hydropolis, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.