Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Wrocław 1 dzień pociągiemWROCŁAW – 1 DZIEŃ
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 08:00. Mozliwość wyjazdu wcześniejszego - zbiórka 04:30 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Wrocławia.
Wariant podstawowy
: Zwiedzanie:
Rynek z zabytkowymi kamienicami i Ratuszem, kościół NMP z ruchomą szopką, Ostrów Tumski z Archikatedrą św. Jana Chrzciciela, Ogród Botaniczny, Uniwersytet Wrocławski: gmach główny, Aula Leopoldyńska, widokowa Wieża Matematyczna, Oratorium Marianum, sale wystawowe.
Warianty opcjonalne (w zamian za inne punkty programu):
Panorama Racławicka (przy uprzedniej rezerwacji wejścia), Hala Ludowa, Ogród Zoologiczny z Afrykarium, Ogród Japoński, Hydropolis, taras widokowy Sky Tower.
W godzinach popołudniowych wyjazd z Wrocławia. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 19:45-20:00, przy rozszerzonym programie powrót ok. 23:30 - 23:45).

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę 82 zł 85 zł 89 zł 93 zł 99 zł 106 115 zł 128 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę
84 zł 87 zł 91 zł 96 zł 102 zł 109 zł 119 zł 133 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Wrocław - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Wrocławiu komunikacją miejską (1-2 przejazdy, ilość uzależniona od ostatecznego wariantu programu),
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2021):
Uniwersytet Wrocławski - 8-10 zł (w zależności od ilości zwiedzanych miejsc), Ogród Botaniczny - 10 zł, Panorama Racławicka - 35 zł (bilet umożliwia także wejście do Muzeum Narodowego, Muzeum Etnologicznego i Pawilonu Czterech Kopuł), Ogród Zoologiczny z Afrykarium - 40 zł, Ogród Japoński - 6 zł, Hydropolis - 21 zł,  Sky Tower - 12 zł. Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 250-300 zł za grupę za zwiedzanie do 3h, 400-450 zł za grupę za zwiedzanie do 5h.

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 03.02.2020 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażem czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W przypadku zainteresowania zorganizowaną formą wyżywienia, prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji wycieczki - sprawdzimy możliwości i przedstawimy ceny.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Panorama Racławicka czy Hydropolis, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.