Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Warszawa 3 dni pociągiemWARSZAWA – 3 DNI
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
1 dzień: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 04:30 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Warszawy. Zwiedzanie: Pałac Kultury i Nauki (możliwość wyjazdu windą na taras widokowy), spacer po Ogrodzie Saskim, Grób Nieznanego Żołnierza, spacer Krakowskim Przedmieściem i Chmielną. Przejazd na miejsce zakwaterowania, rozlokowanie w pokojach i nocleg.
2 dzień: zwiedzanie Warszawy: Belweder, Pomnik Chopina, Łazienki: Pałac Myślewicki lub Pałac na Wyspie (możliwość wejścia), spacer po Starym Mieście, czas wolny. Po południu możliwość zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego (patrz: Uwagi), Centrum Nauki Kopernik (patrz: Uwagi), Zamku Królewskiego, opcjonalnie Stadionu Narodowego. Powrót na nocleg.
3 dzień: wykwaterowanie i wyjazd do Wilanowa: możliwość zwiedzania Pałacu i Parku w Wilanowie. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 23:30-23:45)

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 400 zł 411 zł 423 zł 438 zł 457 zł 481 513 zł 559 zł
CENA za osobę (wariant standard) 479 zł 490 zł 503 zł 520 zł 540 zł 566 zł 601 zł 649 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 409 zł 421 zł 434 zł 450 zł 471 zł 497 zł 532 zł 581 zł
CENA za osobę (wariant standard) 490 zł 502 zł 517 zł 534 zł 557 zł 585 zł 623 zł 676 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Warszawa - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Warszawie komunikacją miejską (3-5 przejazdów, ilość uzależniona od lokalizacji miejsca noclegowego),
* ZAKWATEROWANIE - zgodnie z wybranym wariantem:
Wariant ekonomiczny - zakwaterowanie na terenie Warszawy w schronisku młodzieżowym lub hostelu, skromne pokoje wieloosobowe (możliwie łóżka piętrowe), łazienki na korytarzu,
Wariant podstawowy - zakwaterowanie na terenie Warszawy w ośrodku turystycznym / pensjonacie / hotelu *-**, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje,
W niektórych terminach zakwaterowanie możliwe w obiektach o innych wyposażeniu,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków, obowiązkowe wpłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne styczeń 2023): wieża widokowa Pałacu Kultury i Nauki - 15 zł, Pałac Myślewicki, Pałac na Wodzie, Stara Oranżeria, Podchorążówka - 20 zł (zwiedzanie indywidualne, zwiedzanie grupowe dla max 10 osób jednorazowo), Muzeum Powstania Warszawskiego - 20-25 zł (przewodnik - 150 zł za grupę do 20 osób); Centrum Nauki Kopernik - 21-25 zł, Zamek Królewski - 11-20 zł (w zależności od wieku), Stadion Narodowy - od 21 zł (w zależności od trasy), Wilanów (Pałac i Park) - 2 zł (do 16 lat) lub 33 zł (od 16 lat). Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 400-450 zł za grupę za zwiedzanie do 3h, 500-550 zł za grupę za zwiedzanie do 5h

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 30.01.2023 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
Uwaga! W związku z licznymi zmianami w cenach świadczeń, zastrzegamy sobie możliwość ponownego przekalkulowania wycieczki przed podpisaniem umowy.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażami w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki (w niektórych przypadkach w obiektach położonych w pobliżu dworca jest możliwość pozostawienia bagaży w miejscu noclegu) czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy, mamy też większy wybór spośród obiektów noclegowych.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W niektórych obiektach istnieje możliwość zakupienia wyżywienia na miejscu lub w sąsiednich lokalach gastronomicznych. Większość obiektów w wariancie ekonomicznym oraz część w wariancie podstawowym posiada także aneksy kuchenne, umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Prosimy o zgłoszenie przy zamówieniu, jaka forma wyżywienia grupę interesuje.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Muzeum Powstania Warszawskiego czy Centrum Nauki Kopernik, jak i specyfiki obiektu Stadion Narodowy, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.