Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Kolejowe wycieczki szkolne ›› Warszawa 3 dni pociągiemWARSZAWA – 3 DNI
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
1 dzień: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 04:45 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Warszawy. Zwiedzanie: Pałac Kultury i Nauki (możliwość wyjazdu windą na taras widokowy), spacer po Ogrodzie Saskim, Grób Nieznanego Żołnierza, spacer Krakowskim Przedmieściem i Chmielną. Przejazd na miejsce zakwaterowania, rozlokowanie w pokojach i nocleg.
2 dzień: zwiedzanie Warszawy: Belweder, Pomnik Chopina, Łazienki: Pałac Myślewicki lub Pałac na Wyspie (możliwość wejścia), spacer po Starym Mieście, czas wolny. Po południu możliwość zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego (patrz: Uwagi), Centrum Nauki Kopernik (patrz: Uwagi), Zamku Królewskiego, opcjonalnie Stadionu Narodowego. Powrót na nocleg.
3 dzień: wykwaterowanie i wyjazd do Wilanowa: możliwość zwiedzania Pałacu i Parku w Wilanowie. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 22:45-23:00)

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 238 zł 245 zł 252 zł 262 zł 273 zł 288 310 zł 339 zł
CENA za osobę (wariant standard) 292 zł 299 zł 307 zł 317 zł 330 zł 346 zł 368 zł 399 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 244 zł 251 zł 259 zł 269 zł 282 zł 298 zł 321 zł 353 zł
CENA za osobę (wariant standard) 299 zł 307 zł 316 zł 327 zł 340 zł 358 zł 382 zł 416 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Warszawa - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Warszawie komunikacją miejską (3-5 przejazdów, ilość uzależniona od lokalizacji miejsca noclegowego),
* ZAKWATEROWANIE - zgodnie z wybranym wariantem:
Wariant ekonomiczny - zakwaterowanie na terenie Warszawy w schronisku młodzieżowym lub hostelu, skromne pokoje wieloosobowe (możliwie łóżka piętrowe), łazienki na korytarzu,
Wariant podstawowy - zakwaterowanie na terenie Warszawy w ośrodku turystycznym / pensjonacie / hotelu *-**, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje,
W niektórych terminach zakwaterowanie możliwe w obiektach o innych wyposażeniu,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2016): wieża widokowa Pałacu Kultury i Nauki - 12 zł, Pałac Myślewicki - 6 zł lub Pałac na Wodzie - 6 zł, Muzeum Powstania Warszawskiego - 12 zł (przewodnik - 100 zł za grupę); Centrum Nauki Kopernik - 15 zł, Zamek Królewski - 6 zł, Stadion Narodowy - od 13 zł (w zależności od trasy), Wilanów (Pałac i Park) - 2 zł (do 16 lat) lub 18 zł (od 16 lat). Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 250-300 zł za grupę za zwiedzanie do 5h

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 02.01.2017 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażami w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki (w niektórych przypadkach w obiektach położonych w pobliżu dworca jest możliwość pozostawienia bagaży w miejscu noclegu) czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy, mamy też większy wybór spośród obiektów noclegowych.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W niektórych obiektach istnieje możliwość zakupienia wyżywienia na miejscu lub w sąsiednich lokalach gastronomicznych. Większość obiektów w wariancie ekonomicznym oraz część w wariancie podstawowym posiada także aneksy kuchenne, umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Prosimy o zgłoszenie przy zamówieniu, jaka forma wyżywienia grupę interesuje.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Muzeum Powstania Warszawskiego czy Centrum Nauki Kopernik, jak i specyfiki obiektu Stadion Narodowy, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.