Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Katowice 1 dzień pociągiem  KATOWICE – 1 DZIEŃ
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 07:45 lub 08:45 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Katowic, a nastepnie komunikacją miejską w rejon Muzeum Śląskiego. Zwiedzanie Muzeum Śląskiego, ewentualnie udział w warsztatach. Panorama okolicy z Wieży Widokowej. Opcjonalnie uczestnictwo w zmienionym programie (opis poniżej). Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

Warianty opcjonalne:
- zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie,
- zabawa na terenie Parku Rozrywki Legendia,
- zwiedzanie Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie,
- seans w Planetarium Śląskim i/lub zwiedzanie ekspozycji stałych czy zajęciach dydaktycznych)
- zabawa na terenie Bajki Pana Kleksa.


TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę 61 zł 64 zł 68 zł 72 zł 78 zł 85 95 zł 109 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę
62 zł 65 zł 69 zł 73 zł 79 zł 87 zł 97 zł 111 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągiem Bielsko-Biała - Katowice - Bielsko-Biała oraz 2 przejazdy po Katowicach komunikacją miejską,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne wrzesień 2023): Muzeum Śląskie - wszystkie wystawy - 12 zł
(opcjonalnie przewodnik - 129 zł), Wieża Widokowa - 3 zł. Ogród Zoologiczny - 13 zł. Górnośląski Park Etnograficzny - 12 zł (z przewodnikiem - 20 zł). Bajka Pana Kleksa - od 55 zł (w zależności od programu), seans w Planetarium - 15 zł, wystawa stała w Planetarium - 8-12 zł (w zalężności od tematu), seanse i zajęcia dydaktyczne - 10-20 zł (w zależności od tematu).

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 19.09.2022 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
Uwaga! W związku z licznymi zmianami w cenach świadczeń, zastrzegamy sobie możliwość ponownego przekalkulowania wycieczki przed podpisaniem umowy.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażem czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W przypadku zainteresowania zorganizowaną formą wyżywienia, prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji wycieczki - sprawdzimy możliwości i przedstawimy ceny.