Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Trójmiasto 3 dni pociągiem  TRÓJMIASTO – 3 DNI
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
1 dzień: Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 03:45 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Gdańska. Krótkie zwiedzanie: Pomnik Poległych Stoczniowców, Brama nr 2 Stoczni Gdańskiej, Europejskie Centrum Solidarności, sala BHP. Przejazd na miejsce zakwaterowania, rozlokowanie w pokojach i nocleg.
2 dzień: wyjazd na zwiedzanie Sopotu: popularny "Monciak" - deptak Bohaterów Monte Cassino, hotel Grand, molo. Następnie Katedra i Park w Oliwie. Popołudniu spacer po Starym Mieście w Gdańsku: Targ Węglowy ze Złotą Bramą i Dworem Bractwa św. Jerzego, Wieża Więzienna z Muzeum Bursztynu, ulica Długa i Długi Targ z Ratuszem Głównego Miasta, Dworem Artusa i Fontanną Neptuna, Długie Pobrzeże z Zieloną Bramą i Żurawiem, Kościół Mariacki. Na koniec spacer po Westerplatte. Powrót na nocleg.
3 dzień: wykwaterowanie i wyjazd do Gdyni: Skwer Tadeusza Kościuszki, Molo Południowe, Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie. W godzinach popołudniowych wyjazd z Gdyni. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych (szacunkowo 23:45-24:00)

TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 297 zł 305 zł 314 zł 325 zł 339 zł 357 382 zł 417 zł
CENA za osobę (wariant standard) 384 zł 392 zł 402 zł 414 zł 429 zł 448 zł 475 zł 513 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę (wariant ekonomiczny) 304 zł 313 zł 323 zł 335 zł 350 zł 370 zł 397 zł 435 zł
CENA za osobę (wariant standard) 393 zł 402 zł 413 zł 427 zł 443 zł 465 zł 495 zł 536 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągami Bielsko-Biała - Gdańsk i Gdynia - Bielsko-Biała oraz przejazdy po Trójmieście komunikacją miejską i koleją (6-8 przejazdów, ilość uzależniona od lokalizacji miejsca noclegowego),
* ZAKWATEROWANIE - zgodnie z wybranym wariantem:
Wariant ekonomiczny - zakwaterowanie na terenie Trójmiasta w schronisku młodzieżowym lub hostelu, skromne pokoje wieloosobowe (możliwie łóżka piętrowe), łazienki na korytarzu,
Wariant podstawowy - zakwaterowanie na terenie Trójmiasta w ośrodku turystycznym / pensjonacie / hotelu *-**, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje,
W niektórych terminach zakwaterowanie możliwe w obiektach o innych wyposażeniu,
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne październik 2019): Centrum Solidarności - 12 zł (wymagany przewodnik - 150 zł za grupę do 30 osób), Muzeum Bursztynu - 5 zł, Ratusz Głównego Miasta Gdańska - 5 zł, Muzeum Wnętrz Mieszczańskich w Domu Uphagena - 4 zł, Dwór Artusa - 4 zł, Muzeum Poczty Polskiej - 3 zł, wieża Bazyliki Mariackiej - 5 zł, molo w Sopocie - 4 zł, ORP Błyskawica - 6 zł (przewodnik - 50 zł za grupę do 25 osób), Dar Pomorza - 8 zł (przewodnik - 50 zł za grupę do 30 osób), Akwarium Gdyńskie - 19 zł. Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum Gdańska, koszt 250-300 zł za grupę za zwiedzanie do 3h

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 03.02.2020 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażami w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki (w niektórych przypadkach w obiektach położonych w pobliżu dworca jest możliwość pozostawienia bagaży w miejscu noclegu) czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy, mamy też większy wybór spośród obiektów noclegowych.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W niektórych obiektach istnieje możliwość zakupienia wyżywienia na miejscu lub w sąsiednich lokalach gastronomicznych. Większość obiektów w wariancie ekonomicznym oraz część w wariancie podstawowym posiada także aneksy kuchenne, umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Prosimy o zgłoszenie przy zamówieniu, jaka forma wyżywienia grupę interesuje.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Centrum Solidarności czy Experymentarium w Gdyni, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.