Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne pociągiem ›› Kraków 1 dzień pociągiem  KRAKÓW– 1 DZIEŃ
Oferta wycieczki pociągiem
(propozycja dla grup dzieci i młodzieży)


Ramowy program imprezy:
Zbiórka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej o godz. 06:00 lub 08:00 (wyjazd z innych miast – patrz: Uwagi na dole strony). Godzina zbiórki zostanie potwierdzona na ok. miesiąc przed wyjazdem. Przejazd koleją do Krakowa. Uwaga! W przypadku komunikacji zastępczej, przejazd zastępczym autokarem do Krakowa, dojazd w rejon Rynku Głównego lub Dworca tramwajem. Zwiedzanie miasta: Plac Matejki z Pomnikiem Grunwaldzkim, Planty, Barbakan, Brama Floriańska, przejście ul. Floriańską na Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennicami i Wieżą Ratuszową, ulice Kanoniczna, Grodzka z kościołem św. Piotra i Pawła, Wzgórze Wawelskie z Katedrą, Bulwary Wiślane, Kościół na Skałce, Dzielnica Kazimierz. Opcjonalnie możliwość zwiedzania: Komnaty Królewskie na Wawelu, Groby Królewskie i Dzwon Zygmunta na Wawelu, Podziemia krakowskiego Rynku

W godzinach popołudniowych wyjazd z Krakowa. Zakończenie wycieczki w godzinach
popołudniowych (szacunkowo 18:30-18:45) lub wieczornych (szacunkowo 21:30-21:45). 


TERMIN: do uzgodnienia (patrz: Uwagi)

CENNIK:

Ilość uczestników:
36-40 33-35 30-32 27-29 24-26 21-23 18-20 15-17
Opiekunowie gratis: +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2 +2
CENA za osobę 68 zł 71 zł 75 zł 80 zł 86 zł 94 105 zł 120 zł
Opiekunowie gratis: +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3 +3
CENA za osobę
69 zł 72 zł 77 zł 82 zł 88 zł 96 zł 107 zł 123 zł

Opiekunowie otrzymują świadczenia zawarte w cenie gratis, płacąc we własnym zakresie za wstępy itp.


ŚWIADCZENIA:

* TRANSPORT - przejazd pociągami na trasie Bielsko-Biała - Kraków - Bielsko-Biała (lub zastepczą komunikacja autokarową i tramwajem),
* PILOT podczas całej wycieczki - odpowiedzialny za opiekę nad grupą i sprawy organizacyjne, przekazuje podstawowe informacje na temat odwiedzanych miejsc, nie oprowadza po wnętrzach obiektów,
* UBEZPIECZENIE od następstw nieszczęśliwych wypadków.


CENA NIE ZAWIERA:
* WYŻYWIENIA - we własnym zakresie lub zorganizowane za dopłatą (patrz: Uwagi),
* BILETÓW WSTĘPU - koszty wstępów dla grup młodzieżowych za osobę (aktualne grudzień 2021):
Wawel , Reprezentacyjne Komnaty Królewskie - 20 zł (dodatkowo opłata rezerwacyjna oraz przewodnik 113 zł za grupę do 15 osób), Smocza Jama - 7 zł, Brama Sandomierska - 5 zł, Groby Królewskie + Dzwon Zygmunta + Muzeum Katedralne - 15 zł, Kościół Mariacki - 8 zł, Podziemia Rynku - 22 zł (przewodnik po podziemiach 110 zł). Ceny dla osób dorosłych mogą się różnić od podanych powyżej.
* USŁUGI PRZEWODNICKIEJ - sugerujemy podczas zwiedzania centrum miasta, koszt 250 zł za grupę za zwiedzanie 2h, 350 zł za grupę za zwiedzanie 4h. Ceny mogą się różnić w zależności od programu.

UWAGI:
1) Kalkulacja obowiązuje od 26.01.2022 do odwołania dla wyjazdów z Bielska-Białej. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z grupami z całej Polski. W przypadku zgłoszenia zainteresowania wyjazdem z innego miasta sprawdzimy możliwość oraz skalkulujemy nową cenę.
Uwaga! W związku z licznymi zmianami w cenach świadczeń, zastrzegamy sobie możliwość ponownego przekalkulowania wycieczki przed podpisaniem umowy.
2) Proponujemy tanie wycieczki, które jednak wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Należy mieć na uwadze konieczność poruszania się z bagażem czy dłuższych pieszych przejść w zmiennych warunkach pogodowych. Sugerujemy zabrać ze sobą na wycieczkę plecak, wygodne obuwie, oraz odzież wierzchnią dopasowaną do aktualnej pogody.
3) Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji powyższego programu, zgłaszane w fazie wstępnych ustaleń. Nie możemy zagwarantować możliwości zmiany programu na późniejszych etapach, a zwłaszcza w trakcie realizacji wyjazdu.
4) Ostateczną kolejność realizacji punktów programu miejsc ustala pilot wycieczki.
5) Zachęcamy do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu z maksymalnie dużym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie świadczeń do potrzeb grupy.
6) Po otrzymaniu zgłoszenia na wycieczkę sprawdzamy dostępność, potwierdzamy cenę i dokonujemy wstępnej rezerwacji na okres 5-7 dni. Do tego czasu dla potwierdzenia rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki
7) Cena podstawowa nie zawiera wyżywienia. W przypadku zainteresowania zorganizowaną formą wyżywienia, prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji wycieczki - sprawdzimy możliwości i przedstawimy ceny.
8) Z powodu dużego zainteresowania obiektami typu: Podziemia Rynku, ekspozycje na Wawelu, istnieją problemy z rezerwacją miejsc dla grup. Czynimy starania, aby zarezerwować miejsca zgodnie z zainteresowaniem, jednak nie możemy zagwarantować grupowych wejściówek.