Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne 1 - dniowe ›› Kraków wycieczka szkolna 1 dniowa

 

KRAKÓW

Wycieczka szkolna - Wyjazd Szkolny 1 dniowy

   KRAKÓW:  zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Wawel - siedziba książęca i królewska, w wiekach od IX do XVI tętniące serce kraju i centrum polityczne państwa polskiego wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO, gdzie po dziś dzień można poczuć atmosferę dawnych lat.      Katedra, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta w Krakowie, to pierwsze punkty wycieczki. Bazylika archikatedralna św. Stanisława i św. Wacława to miejsce koronacji władców Polski, a także miejsce pochówku królów, rodzin królewskich, wodzów, przywódców politycznych i wieszczów narodowych.     Dzwon Zygmunt - najsłynniejszy Polski dzwon - ufundowany przez Zygmunta I Starego ozdobiony postaciami św. Zygmunta i Stanisława oraz godłami Polski i Litwy. Już od 1521 roku prezentuje nam swój głos. Samo serce dzwonu waży 365 kg!      Dalej, przejście Drogą Królewską, Rynek z Sukiennicami, Kościół Mariacki w Krakowie czyli Kościół archiprezbiterialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - najbardziej znany gotycki kościół w Polsce z niesamowitym ołtarzem przedstawiającym zaśnięcie NMP, ręki wybitnego rzeźbiarza Wita Stwosza. Ołtarz ten wykonany z drewna które na dzień dzisiejszy można datować na 1000 lat jest największą tego typu dekoracją w Europie. A może po dziś dzień za ołtarzem leży gdzieś żółta ciżemka? Barbakan i Brama Floriańska - pozostałości fotryfikacji miejskich, czas wolny. Powrót w godzinach wieczornych.  

ILOŚĆ OSÓB 51 - 54 46 - 50 42- 45
38 - 41
34 - 37
30 - 33 27 - 29
24 - 26
21 - 23
18 - 20
15 - 17
CENA
98 zł
103 zł 110 zł 121 zł 134 zł 151 zł 167 zł 187 zł 184 zł 213 zł 234 zł
OSOBY GRATIS +4 +4 +4 +4
+4 +4
+4
+4
+4 +3 +3

Ważne informacje!
Kalkulacje dokonane są dla wyjazdów z Bielska-Białej. Przy wyjazdach z innych miejsc, prosimy o kontakt celem dopasowania programu i przeliczenia ceny.
Kalkulacja została wykonana w sierpniu 2022. Zastrzegamy sobie możliwość przeliczenia cen przed podpisaniem umowy na podstawie bieżących cen, przedstawionych przez świadczeniodawców.

 ŚWIADCZENIA:

 • Transport autokarem turystycznym
 • opieka pilota;
 • usługę przewodnicką (3-4 godziny)
 • Zestawy słuchawkowe Tour Guide
 • ubezpieczenie NNW do sumy 5000 PLN 

CENA NIE ZAWIERA: 

 •  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów + kwoty w nawiasach

UWAGA:

 1. Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np. pogodowych)
 2. Ostateczną kolejność zwiedzanych obiektów na wyjazdach grupowych ustala pilot
 3. Prezentowany program wycieczki jest tylko propozycją. Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie zmian, prosimy o kontakt.

     *orientacyjne koszty biletów wstępu:

Bilety:

Katedra, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta w Krakowie15,00 zł
Kościół Mariacki w Krakowie8,00 zł
Razem:23,00 złMapa Krakowa


 

 

 

 

 

 Kraków wycieczka      Wawel zwiedzanie

Dzwon Zygmunta waga     kościół Mariacki ołtarz    Wawel lista UNESCO