Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne 1 - dniowe ›› Apilandia wycieczka szkolna 1 dniowa

 

APILANDIA + MINI ZOO KUCYK

Wycieczka szkolna - Wyjazd Szkolny 1 dniowy

 

APILANDIA - To wystawa w pełni zajmująca się promowaniem tematu pszczół i zdradzająca tajniki ich życia. W Polsce jest to jedyne miejsce które jest w stanie pokazać że nowe technologie pszczelarskie oraz dbanie o życie pszczół jest możliwe i idzie ze sobą w parze. Apilandia wejście na ekspozycję która prezentowana jest za pomocą różnorodnych technologii multimedialnych, interaktywnych instalacji oraz animacji poglądowych. Standardowe zwiedzanie trwa około 1,5h. Istnieje możliwość poszerzenia zwiedzania o warsztaty edukacyjne. To wydłuży wizytę do 3h. Następnie transfer do Mini ZOO Kucyk w Inwałdzie (cena 18 zł zawiera wejście do mino zoo z koniecznością dojścia ok. 1 km z parkingu, możliwość dojazd mini pociągiem za dopłatą 11 zł w dwie strony). Na terenie jest możliwość zobaczenia gatunków zwierząt bardziej lub mniej znanych – kangury benetta, zebu, dziki, szynszyle, szopa pracza czy strusie emu i żurawie koroniaste. Znajdują się tam również i takie zwierzaczki, które uwielbiają hasać poza wyznaczonym dla nich obszarem. Nie zdziwcie się więc, kiedy na waszej drodze stanie mała kózka lub króliczek. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy. 

ILOŚĆ OSÓB 51 - 54 46 - 50 42- 45
38 - 41
34 - 37
30 - 33 27 - 29
24 - 26
21 - 23
18 - 20
15 - 17
CENA
81 zł 84 zł 91 zł 100 zł 112 zł 127 zł 141 zł 158 zł 152 zł 177 zł 192 zł
OSOBY GRATIS +4 +4 +4 +4
+4 +4
+4
+4
+4 +3 +3

Ważne informacje!
Wyjazdy w terminie 20.05 - 20.06: cena wyższa o 5% do podanych powyżej.
Decyzja (podpisanie umowy) na 6 i mniej tygodni przed wyjazdem: cena wyższa o 5% od wyliczonej (podwyżki sumują się).
Istnieje możliwość rezerwacji wejściówek i wliczenia wybranych wstępów do ceny. Doliczamy wówczas 5% do wybranych wstępów (biorąc na siebie ewentualne podwyżki). Nie bierzemy odpowiedzialności za odmowę wejścia w wyniku decyzji administracyjnych czy siły wyższej.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od dokonanych rezerwacji lub warunków pogodowych, o kolejności informuje i decyduje pilot.
Kalkulacje dokonane są dla wyjazdów z powiatów: bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego. Przy wyjazdach z innych miejsc, prosimy o kontakt celem dopasowania programu i przeliczenia ceny.
Kalkulacja została wykonana w styczniu 2023. Zastrzegamy sobie możliwość przeliczenia cen przed podpisaniem umowy na podstawie bieżących cen, przedstawionych przez świadczeniodawców.

ŚWIADCZENIA:

 • Transport autokarem turystycznym
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW do sumy 5000 PLN

CENA NIE ZAWIERA:

 •  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów + kwoty w nawiasach

 
W APILANDII realizowane są profesjonalne warsztaty pszczelarskie m. in. wykonywania świec z wosku pszczelego, degustacje różnych rodzajów miodów i produktów pszczelich. Do wyboru są konkretne tematyki warsztatów dostosowane do grup wiekowych:

Apilandia warsztaty - Oferowane zajęcia dla grup przedszkolnych oraz klas 1-8 szkół podstawowych:

 • Słodki świat miodu - degustacja miodów naturalnych przy pomocy interaktywnego koła. Poznanie właściwości prozdrowotnych miodów i produktów pszczelich.
 • Magia świec z wosku - własnoręczne wykonywanie świecy z wosku pszczelego, która pozostaje na pamiątkę w rękach uczestnika. Poznanie właściwości palenia w domu świec z wosku.
 • Pyłek kwiatowy jako pszczeli dar natury - prezentacja narzędzia pszczelarskiego do pozyskiwania z ula pyłku kwiatowego.
 • Jestem pszczelarzem - kompletowanie różnych typów uli, składanie ramek oraz wtapianie węzy pszczelej.
 • Spacer wśród pszczół - zwiedzanie pasieki z kapeluszach pszczelarskich oraz miejsce na pamiątkowe zdjęcie z wycieczki.

yk))

  *orientacyjne koszty biletów wstępu: 

Bilety:

Apilandia wejście15,00 zł
Mini ZOO Kucyk18,00 zł
Apilandia warsztaty17,00 zł
Razem:50,00 zł

Istnieje możliwość wydłużenia wycieczki na cały dzień, uwzględniając dodatkowe punkty programu (na zapytanie w biurze):

 • Zwiedzanie Wadowic - papieskie miasto;
 • Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, min.: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Extremalna i Water Park.
 • Park Zatorland a w nim: Park Dinozaurów, Park Owadów i Park Mitologii.
 • Inwałd Park a w nim: Parku Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd, Ogród Jana Pawła II
 • Przejazd ciuchcią turystyczną;

 

 

 

 

 Wadowice wycieczka      Apilandia zwiedzanie

Ciuchcia turystyczna    Mini ZOO    Warsztaty dla dzieci