Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

DOROŚLI - wycieczki grupowe (zagranica) ›› ,,, ›› Czechy 1 dzień (CZA)


C Z E C H Y (MORAWY) (CZA)
ZAMEK BOUZOV + JASKINIA JAVORICKO + OŁOMUNIEC

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Wyjazd z Bielska-Białej w godzinach porannych. Przejazd na Morawy. Przejazd w rejon Bouzova – zwiedzanie krasowej jaskini Javoricko i zamku Bouzov, który kiedyś był własnością wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego. Następnie przejazd do Ołomuńca i spacer po mieście: Górny Rynek z Ratuszem i Kolumną św. Trójcy (Unesco), Dolny Rynek, Kościół św. Michała, Dzielnica Uniwersytecka, Katedra św. Wacława. Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku kraju. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: kalkulowana na życzenie

ŚWIADCZENIA:
- transport autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, WC, barek, DVD),
- opieka pilota (nie oprowadza po wnętrzach obiektów),
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

CENA NIE ZAWIERA:
Wstępów do zwiedzanych obiektów. Ceny wybranych atrakcji (za osobę, grupowe, aktualne: luty 2020): Zamek Bouzov: 200 - 230 CZK (w zależności od wybranej trasy), wieża zamkowa: 100 CZK, Jaskinia Javoricko: 130 – 150 CZK (w zależności od wybranej trasy)
Korzystanie z systemu Tur-guide (słuchawki ułatwiające zwiedzanie): 5 zł za dzień

UWAGI:
Termin wyjazdu do ustalenia. Cena obowiązuje od 01.02.2020 do odwołania – w przypadku zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt celem sprawdzenia aktualnej ceny. Cena opracowana jest dla wyjazdów z Bielska-Białej i okolic – przy wyjazdach z innych regionów przygotujemy oddzielną kalkulację. Część programu zwiedzania może być realizowana autokarem. Część obiektów zwiedzana jest tylko z zewnątrz. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za decyzje władz państwowych lub kościelnych warunkujące dostępność obiektów. Ostateczną kolejność zwiedzania ustala pilot.  


Co zobaczymy podczas wycieczki: Czechy 1 dzień (CZA)
Zamek Bouzov
Zamek Bouzov - dziedziniec
Zamek Bouzov - wnętrza
Javoricko
Ołomuniec - Górny Rynek
Ołomuniec - kolumna
Ołomuniec - fontanna
Ołomuniec - katedraPowrót do: Czechy
Powrót do: wycieczki 1 dniowe
Powrót do: dorośli – wycieczki zagraniczne (grupy)
Powrót do: strona główna