Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

DOROŚLI - wycieczki grupowe (zagranica) ›› ,,, ›› Niemcy 1 dzień (NIB)


N I E M C Y (NIB)
BERLIN

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Wyjazd z Bielska-Białej w godzinach nocnych. Przejazd do Niemiec (podczas przejazdu krótkie postoje co 3-4 godziny). W godzinach porannych przyjazd do Berlina – zwiedzanie: Plac Republiki z gmachem Reichstagu, Brama Brandenburska, Aleja Unter den Linden z Uniwersytetem Humbolta i Operą Państwową, Katedra św. Jadwigi, Wyspa Muzeów z Muzeum Pergamonu, Katedra Berlińska, Plac Aleksandra z Wieżą Telewizyjną, Plac Poczdamski z Sony Center. Czas wolny. (Uwaga! Podczas zwiedzania Berlina poruszamy się pieszo lub komunikacją miejską - pobyt poza autokarem min. 9h). W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku kraju. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych / porannych.

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: kalkulowana na życzenie

ŚWIADCZENIA:
- transport autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, WC, barek, DVD),
- opieka pilota (nie oprowadza po wnętrzach obiektów),
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

CENA NIE ZAWIERA:
Wstępów do zwiedzanych obiektów. Ceny wybranych atrakcji (za osobę, grupowe, aktualne: grudzień 2011): Katedra Berlińska 5 EUR; Wyspa Muzeów – Muzeum Pergamonu: 10-18 EUR (w zależności od wariantu); Wieża Telewizyjna: 11 EUR.

UWAGI:
Termin wyjazdu do ustalenia. Oferta obowiązuje od 01.02.2020 do odwołania – w przypadku zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt celem wyliczenia aktualnej ceny. Program przygotowany dla wyjazdów z Bielska-Białej i okolic - w przypadku wyjazdu z innych rejonów możliwe modyfikacje. Część programu zwiedzania może być realizowana autokarem. Część obiektów zwiedzana jest tylko z zewnątrz. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za decyzje władz państwowych lub kościelnych warunkujące dostępność obiektów. Ostateczną kolejność zwiedzania ustala pilot.


Powrót do: Niemcy
Powrót do: wycieczki 1 dniowe
Powrót do: dorośli – wycieczki zagraniczne (grupy)
Powrót do: strona główna