Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

DOROŚLI - wycieczki grupowe (zagranica) ›› ,,, ›› Słowacja 1 dzień (SLB)


S Ł O W A C J A (SLB) Wycieczka grupowa dla dorosłych
JASKINIA DEMIANOWSKA + BASENY TERMALNE

 
 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Wyjazd z Bielska-Białej w godzinach porannych. Przejazd na Słowację. Przejazd do Demanovskej Doliny w Tatrach Niskich – zwiedzanie jednej z jaskiń: krasowej Jaskini Wolności lub Jaskini Lodowej. Przejazd do Liptowskiego Mikulasza lub Besenowej – relaks na basenach termalnych (Tatralandia lub ThermalPark). W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku kraju. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: kalkulowana na życzenie

ŚWIADCZENIA:
- transport autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, WC, barek, video/DVD),
- opieka pilota (nie oprowadza po wnętrzach obiektów),
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

CENA NIE ZAWIERA: 
wstępów do zwiedzanych obiektów. Ceny wybranych atrakcji (za osobę, grupowe, aktualne: sierpień 2011): Demianowska Jaskinia 7 EUR, Tatralandia 11,2-19,1 EUR, ThermalPark 7,2-16,2 EUR (koszty wstępu na baseny uzależnione od pakietu i długości pobytu).

UWAGI:
Termin wyjazdu do ustalenia. Cena obowiązuje od 01.08.2011 do odwołania – w przypadku zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt celem sprawdzenia aktualnej ceny. Cena opracowana jest dla wyjazdów z Bielska-Białej i okolic – przy wyjazdach z innych regionów przygotujemy oddzielną kalkulację. Część programu zwiedzania może być realizowana autokarem. Część obiektów zwiedzana jest tylko z zewnątrz. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za decyzje władz państwowych lub kościelnych warunkujące dostępność obiektów. Ostateczną kolejność zwiedzania ustala pilot.


Co zobaczymy podczas wycieczki: Słowacja 1 dzień (SLB)
Demanowska Jaskinia Wolności
Demanowska jaskinia Lodowa
Tatralandia - baseny termalne i relaksac
Besenova - baseny termalne

Powrót do: Słowacja
Powrót do: wycieczki 1 dniowe
Powrót do: dorośli – wycieczki zagraniczne (grupy)
Powrót do: strona główna