Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

LATO 2024 CHORWACJA - OFERTA ›› IGRANE - oferta

 

Igrane

  Igrane, Igrane Chorwacja  Igrane, Igrane Chorwacja, Igrane apartament  Igrane, Igrane Chorwacja, Igrane noclegi    

 

 

Igrane, Igrane Chorwacja, Igrane apartamenty, Igrane noclegi  Igrane, Igrane Chorwacja, Igrane apartamenty, Igrane Mihaljevic, Igrane zdjęcia  Igrane, Igrane Chorwacja

 

Igrane Chorwacja

     

       Położone w odległości 15 km od miasta Makarska IGRANE - to miejsce, które przyciąga turystów swoim urokliwym położeniem, klimatem spokojnej dalmatyńskiej wioski oraz niezwykłą gościnnością mieszkańców.
       Znaczne oddalenie od głównej magistrali zapewnia spokojny wypoczynek, a roztaczające się niesamowite widoki na Adriatyk i pobliskie wyspy zachwycają podczas wędrówek licznymi ścieżkami spacerowymi. Idąc wzdłuż morza w kierunku północnym (ok. 4 km) można dotrzeć do pobliskiej wioski Drasnice, natomiast na południe od Igrane (ok. 2 km) leży miejscowość Zivogosce.

       W samym Igrane znajduje się nieduża promenda, wzdłuż której rozmieszczone są kramiki z pamiątkami, restauracje i kawiarenki. Na końcu promenady znajduje się duży parking oraz niewielki plac zabaw dla dzieci. Jest również wypożyczalnia sprzętu pływającego, kantory wymiany walut, poczta oraz dwa samoobsługowe sklepy spożywcze.
       Igrane posiada kilka przepięknych plaż, niektóre z nich zupełnie dzikie, wtopione są malowniczo pomiędzy skały.
Plaże pokryte są otoczakami i drobnym żwirkiem. Na tych najbardziej oddalonych znaleźć można duże kamienie, ale wszystkie posiadają łagodne zejście do morza, bezpieczne nawet dla małych dzieci. Morze jest kryształowo czyste, a temperatura wody latem to około 26 stopni C.

Igrane zdjęcia
Igrane
Igrane Kościół
Igrane port
Igrane Biokovo
Igrane centrum
Igrane widok z pensjonatu
Igrane święto
Igrane plaża miejska

Igrane noclegi

Igrane proponujemy Państwu wypoczynek w kilku obiektach o różnym standardzie.
Polecamy sprawdzone obiekty takie jak: 
Apartamenty DIVLJA PLAZA
Apartamenty NOVA KUCA  

Z właścicielami wszystkich oferowanych obiektów znamy się i przyjaźnimy od lat, dlatego możemy zagwarantować sprawdzony poziom usług. W trakcie wypoczynku naszymi klientami opiekuje się  rezydent, znający język polski i chorwacki.  Rezydent będzie przygotowywał dla Państwa propozycje atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych organizowanych przez miejscowe biura podróży.

Urozmaiceniem pobytu w Chorwacji są wycieczki fakultatywne organizowane przez chorwackie agencje turystyczne, między innymi do takich miast jak:  Dubrownik,  Mostar,  Medjugorje oraz na Wyspę Hvar.

 

Igrane wycieczki fakultatywne 

Wycieczka fakultatywna: Wyspa Hvar   Hvar zdjęcia (kliknij po więcej...)

Szczególnie polecamy wycieczkę na  Wyspę HVAR, znaną jako najsłoneczniejszą wyspę Adriatyku, a położoną dokładnie na wprost Riviery Makarskiej.

Program wycieczki fakultatywnej: Wyspa Hvar
Stateczek "Viktorija"  zabiera gości z portu w Igrane, skąd płynie bezpośrednio na wyspę, do małej uroczej zatoki . Tutaj, na grillu przygotowywane są najlepsze w całej Dalmacji  ryby oraz czeka mnóstwo miejscowych trunków.  Nic, tylko degustować i cieszyć się urokami tego dzikiego zakątka. Woda w zatoce jest krystalicznie czysta, wokół odgłosy cykad, drzewa figowe, winorośle, zapach lawendy i ziół oraz .... widoki, jakich się nie zapomina. Fish-picnic, pływanie w ciepłym morzu, opalanie, spacery po wyspie, dla chętnych - skoki do wody  - to wszystko zapewnia  uczestnikom dobre humory i mnóstwo emocji.

Wycieczka fakultatywna Hvar
Igrane panorama
Hvar
Hvar wycieczka
Hvar rejs

Wycieczka fakultatywna Dubrownik
Dubrownik
Dubrownik Chorwacja
Dubrownik stare miasto
Dubrownik zdjęcia
 

Wycieczka fakultatywna Mostar - Bośnia
Mostar
Mostar most skok
Mostar Bośnia
Mostar Chorwacja

Wycieczka fakultatywna Medjugorje - Bośnia
Medjugorie
Medjugorie Chorwacja
Medjugorie objawienia
Medjugorie zdjęcia

  

Igrane

 Igrane Chorwacja

Igrane noclegi

Igrane zdjęcia

Igrane pogoda

Igrane galeria


 
Igrane Chorwacja, położenie Igrane