Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Aktualności

2022-01-04

Tania wycieczka szkolna? Zobacz tutaj!

Począwszy od stycznia, polecamy skorzystanie z szerokiego wachlarza wycieczek szkolnych, organizowanych na bazie transportu kolejowego. Jeśli chcesz wraz z klasą zobaczyć Warszawę, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń lub Trójmiasto - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zmiany, jakie następują na polskiej kolei (stopniowa wymiana taboru, lepsze czasy przejazdu w związku z przeprowadzanymi remontami), zachęciły nas do przygotowania oferty, bazującej na dotarciu do miejsc atrakcyjnych turystycznie pociągiem. W naszej ofercie znalazły się propozycje zwiedzania takich miejsc jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań (także z Wielkopolską), Toruń (także Grudziądz i Bydgoszcz), Trójmiasto i okolice (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Malbork). W związku z rozbudowaną siecią linii kolejowych, wyjazdy możemy zorganizować z wielu miast w Polsce. Nasze biuro kompletnie zajmuje się sprawami organizacyjnymi, łącznie z zakupem biletu, a nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwa pilot, będący z grupą od początku do końca trwania imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazową ofertą, do zadawania pytań i sugestii zmian w programie.Wycieczki 1 dniowe:

Kraków

Wrocław

Warszawa

Wycieczki 2 dniowe:

Wrocław

Poznań

Toruń

Warszawa

Trójmiasto (powrót nocny)

Wycieczki 3 dniowe:

Poznań i Wielkopolska

Toruń, Bydgoszcz, Ziemia Chełmińska

Warszawa

Trójmiasto i Malbork

Trójmiasto i Malbork (powrot nocny)


Kontakt:
AGA TRAVEL, Konfederatow Barskich 8/9, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338 160 150, fax 334 454 000, e-mail: centrala@agatravel.com.pl, gadu-gadu: 5389588
« powrót do listy aktualności