Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Aktualności

2020-06-15

Od 2 lipca wyruszamy do Chorwacji !

Miło nam poinformować Państwa, iz dnia 02.07.2020 startuje nasz pierwszy w tym roku autokar do Chorwacji. Z prawie miesięcznym opóźnieniem, ale w końcu uda nam się zrealizować plany wakacyjne naszych Klientów.

Chorwacja nie odnotowała w ostatnich dniach ani jednego przypadku COVID-19. Dlatego tez bezpiecznie mozna się poruszać po terenie całego kraju. Chorwaci w pełnym zakresie przygotowani są na przyjazd turystów, czego dowodem są, lądujące juz od 1 czerwca, samoloty z turystami z Niemiec, Francji oraz krajów Beneluxu.

Warto zaznaczyć, iz obywatele państw Unii Europejskiej mogą przyjeżdżać do Chorwacji juz od 9 maja. Nie jest wymagana kwarantanna ani przedstawienie zaświadczenia lekarskiego, ale przy wjeździe należy podać adres docelowego pobytu i zapoznać się z ulotką dotyczącą zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybranie odpowiadającej propozycji:
https://www.agatravel.com.pl/chorwacja_%3E_lato_2020,strona137.html
« powrót do listy aktualności