Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Aktualności

2018-01-10

Londyn, Anglia Południowa - Wielka Brytania dla grup szkolnych

Polecamy organizowane przez nas wycieczki do Londynu dla wycieczek szkolnych (liceum, technikum, gimnazjum i nie tylko). Nasze wycieczki organizujemy w oparciu o noclegi w rodzinach angielskich, co pozwala na bliższe zapoznanie się z kulturą "wyspiarzy", a jednocześnie na niższą cenę wycieczki.

W ofercie mamy propozycje 6 i 7 dniowych autokarowych wycieczek nie tylko do Londynu, ale także z możliwością odwiedzin m.in. Windsoru, Oxfordu, Cambridge, Brighton czy Stonehenge. Można wybrać propozycję spośród zaprezentowanych przez nas lub samodzielnie skomponować program, a my przedstawimy kalkulację. Propozycje skalkulowane są dla wyjazdów z Bielska-Białej i okolic, ale jesteśmy w stanie wyjechać z każdego zakątka kraju - prosimy o kontakt, a my przedstawimy naszą ofertę.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami:


Londyn 6 dni

Londyn 7 dni

Londyn + Stonehenge 6 dni

Londyn + Leeds 6 dni

Londyn + Stradford + Oxford 7 dni

Londyn + Cambridge + Canterbury 7 dni

Londyn + Windsor + Hampron Court 7 dni

Londyn + Windsor + Brighton 7 dni
« powrót do listy aktualności