Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowych. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.agatravel.com.pl/polityka_prywatnosci,strona480.html

Chorwacja > LATO 2020 ›› OMIS - oferta

Omis Chorwacja

  
       Przepięknie położony u ujścia rzeki Cetiny, OMIS, to starożytne miasto otoczone fortyfikacjami,  do dziś przypominającymi jego burzliwą historię związaną z najgroźniejszymi na całym Morzu Śródziemnym  piratami, którzy tutaj właśnie mieli swoje zamki  i stąd wyruszali na podboje.   Dzisiaj to tylko wspomnienie, traktowane jako pikantny dodatek do opowieści o tym środkowodalmatyńskim  miasteczku. 

Liczne plaże  i zatoczki, śródziemnomorska roślinność, bogata oferta kulturowa i gastronomiczna, fantastyczne widoki z kanionem rzeki Cetiny w tle , do tego majestatyczny masyw Dinara, Mosor i Babnjaca czy też wiekowe  gaje oliwne spoglądające w stronę pobliskich wysp - to wszystko składa się na niesamowity urok tego zakątka Dalmacji.

Omiś jest głównym miastem Riviery Omiskiej, w skład której wchodzą również  takie małe miejscowości jak:  Pisak, Marusici, Mimice, Lokva, Celina, Stanici  Nemira, Brzet,  Duće. Wszystkie położone wzdłuż morza, z dogodnym dojściem do plaży, dobrze zagospodarowane, z licznymi restauracyjkami i kafejkami,  bogate w bazę noclegową. W tych właśnie miejscach znajdują się apartamenty, w których pobyt chcemy Państwu zaproponować.

Omis przykładowe apartamenty

APARTAMENT A2 -  pokój z łóżkiem małżeńskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, balkon lub taras

APARTAMENT A2+1 -  pokój z łóżkiem małżeńskim i dostawką, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon lub taras.

APARTAMENT A2+2  - jeden pokój sypialny, pokój stołowy z  aneksem kuchennym  i  kanapą na dwie osoby, kuchnia, łazienka z WC, balkon lub taras

APARTAMENT A4 - dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z WC, balkon lub taras.

Wszystkie apartamenty mają klimatyzację (nieobowiązkowa, włączana na życzenie klienta, opłata:  5 Euro/do).

TERMIN

APARTAMENT  A2 Cena za cały apartament/dobę                         

APARTAMENT  A2+1 Cena za cały apartament/dobę   

APARTAMENT A2+2    Cena za cały apartament/dobę APARTAMENT A4  Cena za cały apartament/dobę   
 do 11.07.2015  220 240  320 380

 11.07 - 
15.08.2015

 240

 280

 360 zł

400

15.08 - 29.08.2015   220
 250  330 zł
 380 zł
od 29.08.2015   180 zł 200 zł  260 zł 290 zł

CENA ZAWIERA:

zakwaterowanie w apartamencie
obowiązkową taksę klimatyczną
opiekę rezydenta (na telefon)
ubezpieczenie NW i KL
podatek VAT.


Dopłata za ewentualne dodatkowe łóżko w apartamencie:
  30 zł/dobę

MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU AUTOKARE, w terminach zgodnych z naszymi  turnusami do Igrane  (patrz : IGRANE Pensjonat Mihaljević). Cena za przejazd w obie strony:    350 zł/ osoba.
Omis Chorwacja - Omis mapa