Chorwacja > LATO 2018 ›› TROGIR - oferta

  

Trogir kwatery

 - 

Trogir domki

 Trogir    Trogir  Trogir Chorwacja  Trogir Chorwacja  Trogir plaża Trogir zdjęcia

 

Trogir

Chorwacja

 

       Położony na Riwierze Kasztelańskiej Trogir to cud architektoniczny, to miasto-muzeum, tworzące niesamowity klimat.
      Katedra sv. Lovra., Kaplica bl.Ivana Ursini z jego sarkofgiem oraz 47-metrową dzwonnicą, średniowieczny kościół Św. Barbary, pałac Čipiko, Klasztor Dominikanów - to zabytki, które na pewno warto zobaczyć. 

       W sezonie Trogir tętni życiem. Szeroka, obsadzona palmami, promenada pełna jest spacerujących turystów, a z licznych kafejek i restauracji dobiegają głośne śmiechy i rozmowy w wielu językach, które zagłuszyć próbuje płynąca zewsząd dalmatyńska muzyka.
       W porcie panoszą się imponujące wielkością i bogactwem jachty, należące do osób znanych ze świata sportu, filmu czy też biznesu. Wąska ulica zapełniona jest niekończącym się sznurem poruszających się powoli, niejednokrotnie przy użyciu klaksonów, samochodów. Wokół butiki z elegancką biżuterią, sklepy,  stragany z pamiątkami, świeżymi owocami i specjałami z Dalmacji .
       Urokliwe, kamienne uliczki zapraszają do spacerów... warto się nimi przejść, poczuć atmosferę Trogiru i podziwiać  wspaniałą  śródziemnomorską roślinność, którą Trogir jest  otoczony.

Nasza oferta noclegowa w Trogirze obejmuje:

 
                                                                    


 

Trogir

 Trogir Chorwacja

  Trogir kwatery

 Trogir domki

 
Trogir. Trogir mapa, położenie miasta Trogir w Chorwacji


Trogir - Trogir Chorwacja - Trogir kwatery - Trogir domki